olga_den_7: (Default)
[personal profile] olga_den_7
( Рубрика : А ми були у селі ... )

5 травня 2017 року.

У мене у саду висить будиночок, який ми зробили для синичок. Зробили мийого досить давно, і тому вигляд у нього вже пошарпаний, не привабливий. Від шпаківні він відрізняється лише розміром отвору для того щоб потрапити в нього. Синички там жили зовсім мало, виростили в ньому лише один виводок малечі. А потім синички перебралися в дупло на старій шовковиці, а в будиночку жили горобці.

Фото147

На даний момент будиночок не зайнятий і до нього, сьогодні вранці пильно придивлявся шпак. І так його роздивлявся, і сяк, і співав на даху, та в отвір пролізти так і не зміг, занадто широкий він у плечах для того отвору. ;))

Сьогодні приїхав один із сусідів по дачі, той у якого пасіка, і ближче до обіду почав поратися коло своїх бджіл. Не знаю що він їм там робив, але роздратував він їх добряче, так, що вони почали нападати на всіх сусідів які були у себе у дворах.

Я поралася у квітнику, так вони як почали мене атакувати, з розгону цілеспрямовано почали залітати у волосся, заплутуватися у ньому, і потім там вошкулупитися доти, доки їх не вичешеш розчіскою. А поки вони ворушуться у волоссі, людину охоплює страх, бо вони запросто можуть ужалити, якщо вчасно їх не вичесати.

В результаті працювати вони мені не дали, коли на мене напало їх з десяток, довелося бігом тікати в хату.
Сидіти в хаті довелося довго, поглядаючи у вікно як вони рояться у дворі. Вгамувалися вони аж під вечір, і тільки тоді я вийшла на свої грядки. Тепер мене з радістю зустріли інші комахи, тепер комарі, але то звичайна річ на дачі. ;))

Закінчили садити картоплю. Завтра день святого Юра, огірковий день, треба посадити огірочки. Буде новий день, будуть нові справи, а зараз треба відпочити і набратися нових сил. ;)

http://olga-den-f.livejournal.com/1094307.html

Profile

olga_den_7: (Default)
olga_den_f

August 2017

S M T W T F S
   1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23242526
2728293031  

Style Credit

Expand Cut Tags

No cut tags
Page generated Aug. 24th, 2017 10:42 am
Powered by Dreamwidth Studios