olga_den_7: (Default)
*
Це цвітіння 2016 року, цього року ще бутони не розкрилися.

Фото612
Фото: olga_den_f


Read more... )

http://olga-den-f.livejournal.com/594888.html
olga_den_7: (Default)
*
Цю рослину я знаю з дитинства під назвою - Дурман. Він росте у нас скрізь, де йому заманеться. Якщо доторкнутися до нього рукою - він дуже липких, як " скотч ". Фу-у ... дуже неприємний на дотик. І запах має неприємний.

Та не дивлячись на те, його дуже люблять кози. Як натраплять на нього, то повигризають майже з корінням, такий він їм смачний. ;)) А потім, наївшись тієї трави, вибрикують боком-боком і з прискоком, і дивно бекають.;)) Він на них діє як наркотик.

Фото564
Фото: olga_den_f

http://olga-den-f.livejournal.com/592017.html
olga_den_7: (Default)
*
Як же добре було жити у Совєтському Союзі. Майже все було у дифіциті. Зате якщо ти вже щось з того дифіциту дістав, то можеш ним хизуватися вволю, адже такого більше немає ні в кого ! Хіба не кайф ?

Ти ходиш, такий весь із себе, у тебе є, а в інших немає ! І всі тобі заздрять і думають - так то ж по блату ... І кожен думає, як би так знайти якусь " лазєйку ", щоб " заиметь " блат і тебе " переплюнути ". Але ж не всім " дадєно " От були часи-и ... не то шо тепер - скрізь усього валом, все у всіх є, нічим і випендритися ...

Read more... )

http://olga-den-f.livejournal.com/596798.html
olga_den_7: (Default)
*
Ні, це не тому що традиції "совка", це тому, що це Україна. Українці ще до "совка" білили і хати, і дерева.

Фото461
Фото: olga_den_f

Моя пра-пра-бабуся, яка і до революції не дожила, виростила свого часу яблуневий сад з насіння. І за розповіддю моєї мами, поради про побілку ідуть в нашому роду ще від неї. Вона говорила : " Всяка пАгана пліснява повзе од землі по стовбуру у сиру погоду, того і треба білить". ;) Два бабусіни сорти яблунь і до мене дожили. ;)

Read more... )

http://olga-den-f.livejournal.com/1073003.html
olga_den_7: (Default)
*
Є така категорія людей, які на прохання в чомусь допомогти відповідають так : " Я допоможу, але не зараз, бо зараз я дуже зайнятий ". Так от, якщо Вам людина так каже, то це означає, що вона Вам не допоможе ніколи.

Вона буде щоразу давати порожні обіцянки зробити те що Ви просите потім, пояснюючи відкладення справи найрізноманітнішими причинами.

Read more... )

http://olga-den-f.livejournal.com/1069026.html
olga_den_7: (Default)
*
Нарешті знайшла це фото. Це у мене під сливами ростуть. У цьому році не було можливості поїхати помилуватися, тож фото минулого року. У цьоу році цих лісових квіточок було ще густіше, батьки розповідали, вони на дачі постійно живуть.

Фото046
Фото: olga_den_f

http://olga-den-f.livejournal.com/1067659.html
olga_den_7: (Default)
*
Він так швидко чимчикував у своїх справах, а коли я почала його фотографувати завмер і сидів нерухомо поки я від нього не відчепилася. ;))


Фото: olga_den_f


Read more... )

http://olga-den-f.livejournal.com/1067447.html

olga_den_7: (Default)
*
Жительница Донецка пишет : "Но именно со светом в ближайшее время могут у нас проблемы возникнуть. ЛНР уже отключили. При этом Украина поспешила уточнить, что обратно подключит, когда оплатят".

"Украина отключила", а они же, ёксель-пиксель, на Марсе живут, и никак не в Украине, ибо они решили кусок Украины республикой сделать ... независимой и никак иначе. Самостоятельные страшно, а элекроэнэргию дайте им, и причём бесплатно. Нет, они будут платить за электроэнергию ... только в свою казну ... независимую.

Read more... )

http://olga-den-f.livejournal.com/1066905.html
olga_den_7: (Default)
26 квітня 1986 року на Чорнобильській атомній електростанції вибухає четвертий енергоблок, що призводить до найбільшої в історії людства ядерної катастрофи.

Володимир Шовкошитний, інженер атомник ЧАЕС :

- В білий світ було викинуто понад 500 таких бомб які були скинуті на Херосіму і Нагасакі, і двічі радіоактивна хмара обігнула Землю.

Read more... )

http://olga-den-f.livejournal.com/757443.html
olga_den_7: (Default)
*
Про війну в Україні не говорить тільки лінивій, або той хто спить. Про неї говорять політологи, аналітики, блогери, і взагалі всі хто не німий ... і навіть хто німий, тільки жестами. І всім вона вже набридла, і всі нормальні люди хочуть щоб вона вже закінчилась. Одні просто чекають, а інші щось пропонують.

Ось що пропонує проста сільська бабуся, яка прожила вік, худенька, з глибокими зморшками на лиці, але яка не може бути байдужою :

Read more... )

http://olga-den-f.livejournal.com/1065595.html
olga_den_7: (Default)
*
У "ленере" у встановленні фугасу звинуватили українських військових. Ага, це на тій територі, де вони натикали тих фугасів як зірок на небі ? За їхнєю версією виходить що вони значить все замінували, і по тій замінованій території українські ДРГ табунами бігали, і ніфіга, ніхто не підірвався, а ОБСЕ, так ті зразу - бабах ! Чи може фугас такий розумний, що знав під ким зриватися ?

Read more... )

http://olga-den-f.livejournal.com/1063759.html
olga_den_7: (Default)
*
Вчора побачила і зробила декілька фото наслідків стихії, що пронеслася Харковом. Сніг уже розтав і тепер добре видно те, що було під снігом.

Read more... )


Фото: olga_den_f


Read more... )

http://olga-den-f.livejournal.com/1062121.html
olga_den_7: (Default)
Не Справжня ?
Це така що скрізь ...
Картоплю садить на городі,
В саду малину обрізає, за куричками доглядає,
І лише птах що пролітає,
Співає оду її вроді ...


Read more... )


Фото і малюнок: olga_den_f

http://olga-den-f.livejournal.com/1060517.html

Profile

olga_den_7: (Default)
olga_den_f

June 2017

S M T W T F S
     123
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 1617
18192021222324
252627282930 

Syndicate

RSS Atom

Style Credit

Expand Cut Tags

No cut tags
Page generated Jun. 27th, 2017 10:31 pm
Powered by Dreamwidth Studios