olga_den_7: (Default)
[personal profile] olga_den_7
( Рубрика : "А ми були ... були у селі ... Там де інетом і не пахло. ;)))" )

3 травня 2017 року

Сьогодні зробила вітамінний коктейль : 1 склянка соку буряка + 1 склянка соку моркви + 1 склянка перемеленого на м’ясорубку лимона разом зі шкіркою + 4 столових ложки меду. Смакота ! ;)

Кажуть що приймати його треба за 15 хвилин до їжі, по 3 столових ложки вранці і ввечері, зміцнює організм і попереджає цілу низку недуг. Протипоказанням є лише індивідуальна непереносимість організмом і дуже смачно. Буду ласувати.;))

День пройшов у боротьбі з рослинами, які виросли не там де треба.

Ввечері, коли вже майже стемніло, вийшла у двір. Поперед мене вискочила задравши хвоста моя Мурзя. Раптом вона зупинилася, почала прислухатися, і дивитися кудись угору. Я подивилася у той же бік куди вона і, у сутінках, на фоні ще світлого неба, побачила на гілці шовковиці бурундука. Напроти неба його силует було видно дуже добре.

бурундук

Мурзя дуже зацікавилась бурундуком і вирішила його вполювати. Швиденько шмигнула на шовковицю, а бурундук, побачивши таку поведінку кицьки перестрибнув з гілки шовковиці на гілку вишні яка росте поруч з шовковицею. Мурзя занервувала, швиденько злізла з шовковиці і гайнула на вишню, а бурундук перестрибнув на гілку яблуні, що росте поруч з вишнею. Мурзя – на яблуню. Я спостерігаю.

Потім мені стало шкода бурундука, і я вирішила припинити Мурзіне полювання. Зняла Мурзю з яблуні і понесла її у хату. Вона дуже на мене розсердилась, невдоволено нявкала, навіть бурчала на мене, пручалася, намагалася вирватись, але не покусала. Ночувати попросилася на горище.

Так закінчився день. Будемо ніч ділити. ;))

( А тут інформація про бурундука )

http://olga-den-f.livejournal.com/1093003.html
From:
Anonymous( )Anonymous This account has disabled anonymous posting.
OpenID( )OpenID You can comment on this post while signed in with an account from many other sites, once you have confirmed your email address. Sign in using OpenID.
User
Account name:
Password:
If you don't have an account you can create one now.
Subject:
HTML doesn't work in the subject.

Message:

 
Notice: This account is set to log the IP addresses of everyone who comments.
Links will be displayed as unclickable URLs to help prevent spam.

Profile

olga_den_7: (Default)
olga_den_f

October 2017

S M T W T F S
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 2021
22232425262728
293031    

Style Credit

Expand Cut Tags

No cut tags
Page generated Oct. 20th, 2017 07:45 pm
Powered by Dreamwidth Studios