olga_den_7: (Default)
[personal profile] olga_den_7
( Рубрика : А ми були у селі ... )

7 травня 2017 року.

Сьогодні бджола мене таки жигонула. В шию. Дуже боляче, а ще + алергія на укус, тож я цілий день ходила як чумна.

Такого мені на дачі ще не було. Бджоли були завжди. Пасіка була у сусіда, пасіки привозили до інших сусідів у садки на літо. Бджоли купами прилітали до нас у двір і обліплювали собою воду, якщо вона стояла у ємкостях у дворі, але вони НІКОЛИ не нападали на людей. Новий сусід (через хату) привіз якихось бджіл – агресорів. Вони навіть на колір темніші ніж ті, які живуть у інших сусідів.

Це дуже засмучує. Невже вони ціле літо мене кусатимуть ??? Це просто жах !

Не дивлячись на лютих бджіл, посіяла сьогодні моркву. Три сорти : Канада F1, Абако F1, і Мармеладка. Ще посіяла гарбузи кашники і кукурудзу для варки молодих качанів.

Зацвіли тюльпани Королева ночі. Самі квітки не дуже великі, але колір неймовірний. На сонці вони ніби бархатні.

Фото110
Фото: olga_den_f

А ще розцвіли тюльпани, які виросли з насіння. Самі насіялися, самі виросли там де впали, і на третій рік свого життя розцвіли. Кольори різні, в тому числі такі яких у мене зроду не було. ;)) Красунчики.

Мурзя, як завжди, вся у полюванні. Сьогодні однією зі своїх здобичей вирішила погратися. У мене в квітнику. Витолочила мій чистець, за що отримала від мене на горіхи. Вреднючина.

Сьогодні натрапила у себе в садку на дупло. Свіже, у минулому році там його не було. Дупло зробив дятел у стовбурі старого абрикоса. А поселилися там шпаки. Тепер цілими днями виспівують у мене в садку на різні голоси. Вони ж копіюють різні звуки, так вони там і мекають як сусідські козенята, і нявкають як коти, навіть імітують звук як молоток цокає по залізному прикорню, який щодня по декілька разів на день забивають у землю хазяїни коров, коли припинають коров на пасовиську. ;))

Ось таке просте життя у селі, в гармонії з природою. ;)

Надворі вдень теплінь до +30, а вночі приморозки, такі що доводиться накривати рослини які бояться морозу, навіть невеликого.

http://olga-den-f.livejournal.com/1097534.html

Profile

olga_den_7: (Default)
olga_den_f

October 2017

S M T W T F S
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 192021
22232425262728
293031    

Style Credit

Expand Cut Tags

No cut tags
Page generated Oct. 20th, 2017 10:42 am
Powered by Dreamwidth Studios